Výmena oblečenia

Výmena oblečenia

Neviem, koľkokrát som stála pred mojim šatníkom a sťažovala som sa, že nemám čo nosiť. Napriek môjmu šatníku, ktorý prekypuje topánkami, tričkami, šatami a džínmi, som stále unavená z toho, že opakovane nosím tie isté kúsky.

Je to problém, s ktorým sa zaoberali mnohé ženy. Škoda, že nemáme neobmedzené rozpočty na nákup nových odevov a doplnkov vždy, keď budeme nové veci. Ak je však váš šatník v zúfalej potrebe premeny – ale nemáte hotovosť na to, aby ste mohli ísť do nákupného centra – môže byť výmena oblečenia s priateľmi môže byť tou najlepšou alternatívou meilleure brosse lissante.

Môžete usporiadať teda večierok, kde vy a každý z vašich účastníkov prinesie vopred dohodnuté množstvo odevov a doplnkov na podujatie. Všetky položky sú rovnako cenné, takže môžete obchodovať, vymeniť a darovať šaty svojim priateľom a dostať niektoré nové veci, ktoré vdýchnu nový život do vášho šatníka. Pamätajte na staré príslovie, že môžete kúpiť aj mačku vo vreci? Rovnaká zásada platí aj pre výmenu oblečenia. Zatiaľ čo by ste mohli byť unavení z vašich starých kúskov, mohli by to byť presne to, čo jeden z vašich priateľov hľadal. Je pravdepodobné, že vaši priatelia budú milovať myšlienku oživiť ich šatník s niekoľkými novými položkami. Samozrejme, spôsob, akým prezentujete túto myšlienku, bude mať obrovský vplyv na to, ako na to vaši priatelia zareagujú. Urobte párty elegantnú a vzrušujúcu a budete mať dobrú skupinu ľudí na dosah ruky.

Prvým krokom k usporiadaniu výmeny oblečenia je vybrať ľudí, ktorí budú pozvaní. Tieto sú zvyčajne najúspešnejšie, ak si predtým overíte veľkosti vašich účastníkov. Ak pozývate deväť dievčat, ktoré majú všetky veľkosti S až M, s výnimkou jednej, ktorá má veľkosť XL, riskujete, že sa budete cítiť vynechaná, bez možnosti na výmeny s ostatnými účastníkmi. Buď pozvite dobrú zmes veľkostí a uistite sa, že existuje aspoň jedna zhoda pre každú veľkosť, alebo sa držte pozvaných návštevníkov, ktorí majú iba jednu alebo dve veľkosti. Inak nebude prebiehať veľa výmien.

Ak všetci vaši priatelia majú veľa tvarov a veľkostí, pokúste sa usporiadať výmenu len príslušenstva, pretože veci ako šatky, topánky, náhrdelníky a odtiene sa jednoduchšie hodia do širšieho okruhu žien. Nastavte niektoré pravidlá pre výmenu a pošlite ich e-mailom alebo pozvánkou týždeň pred udalosťou. Faktory a pravidlá, ktoré budete chcieť zvážiť, zahŕňajú počet kusov, ktoré musí každý účastník priniesť. Ak niektorí ľudia prinesú tomu kúskov a iní prinášajú len 2, je to nerovné a nespravodlivé. Rozhodnite sa pre počet, napríklad 10, ako počet kusov, ktoré musí každý účastnít spolu priniesť. Môžete dokonca vytvoriť nejaký lotériový systém, v ktorom sa čísla vyťahujú z klobúka, aby sa určilo poradie, v ktorom si každý účastník vyberie kus odevu pour les cheveux bouclés utiliser une brosse chauffée.

Je tiež dôležité stanoviť, že všetky predmety musia byť čisté a musí to byť kvalitné oblečenie, ktoré je v dobrej kondícii – žiadne zlomené zipsy! Nastavte si čas na výmenu, ale zdôraznite, že po skončení výmeny budete mať aj nápoje a jedlo, ak sa niekto nechce zúčastniť na výmene, ale chce sa pripojiť iba k slávnostiam potom. Uistite sa, že všetci vedia pravidlá a výmena oblečenia bude zábavné a prospešné pre všetkých zúčastnených.